Макарони с кайма

Необходими продукти
  • 400 гр.макарони /тръбички/
  • 250 гр кайма /овкусена/
  • 2 глави кромид лук
  • 2 моркова
  • 6 печени чушки
  • 100 гр домати от консерва
  • 200 гр кашкавал
  • сол, черен пипер, чубрица, олио

Начин на приготвяне